Wycieraczka Salut - Place like Home 40x60 cm
  • Wycieraczka Salut - Place like Home 40x60 cm

Wycieraczka Salut - Place like Home 40x60 cm

PLN16.25

Quantity
Produkt jest dostępny

 

 

 

DESIGNERSKA WYCIERACZKA

SALUT place like home 

w rozmiarze 40 x 60 cmWytrzymała wycieraczka z aplikacją HD zaprojektowana przez kreatywnych designerów grupy DOMAREX. Produkt cechuje wysoka odporność i niepowtarzalny design, dzięki czemu można jej używać zarówno przy wejściach na zewnątrz i wewnątrz. Wierzchnia nadrukowana filcowa powierzchnia posiada właściwości oczyszczające. Unikalna konstrukcja działa jak system odwadniający, zatrzymując ewentualną wodę zgromadzoną na butach. Spodnia część została osadzona w podłożu z tworzywa sztucznego (PVC), która zapobiega ewentualnemu przesuwaniu się podczas użytkowania.

Wycieraczka posiada właściwości oczyszczające z brudu, błota czy śniegu ogranicza to przenoszeniu zabrudzeń do pomieszczenia oraz zmniejsza ryzyko zarysowania podłogi. Mata posiada ścięta krawędzie, które zapobiega podwijaniu się jej podczas przejazdu np. wózkiem dziecięcym czy na zakupy.


Cechy produktu:

- wysoka jakość wykonania

- designerski wygląd, dzięki nadrukowi HD

- spód zapobiegający przesuwaniu się

- skuteczne zatrzymywanie zabrudzeń


Rozmiar: 40x60 cm

Wierzch: filc z nadrukiem

Tył: osadzona w podłożu z tworzywa sztucznego (PVC)

Waga: ok 530g/szt

Jakość: Pierwsza jakość

Producent / Importer: Domarex s.c.

05453
312 Items
2018-11-10

Data sheet

Kolor
Multi kolor
New product

You might also like

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject