Tekstylia na taras i do ogrodu

Tekstylia na taras i do ogrodu

Obrus/podkładki pod talerze
Stół nakryty obrusem prezentuje się od razu inaczej. Każdy posiłek podany na ładnym obrusie smakuje znacznie lepiej, a wspólne ucztowanie nabiera eleganckiej oprawy. Zamiast tradycyjnego obrusu możemy zdecydować się na tekstylne podkładki pod talerze dla wszystkich gości. W letniej ogrodowej scenerii najlepiej będą prezentować się wzory z kwiatami, liśćmi czy owocami.


Poduszki na krzesła
Bardzo przydatne mogą okazać się poduszki na krzesła. Poduszki wykonane z pięknych tkanin mają w środku miękkie wypełnienie i są zazwyczaj pikowane. Rewelacyjnie sprawdzają się w roli siedziska na krzesła, ponieważ można je do nich przywiązać przy pomocy specjalnych troczków. Dzięki nim będzie możliwe nawet bardzo długie celebrowanie wspólnych chwil w ogrodzie czy na tarasie w poczuciu pełnego komfortu.


Koc piknikowy
W każdym ogrodzie przyda się koc piknikowy. Musi być odpowiedniej wielkości, żeby mogły się na nim wygodnie położyć przynajmniej dwie osoby. Kiedy zmęczymy się siedzeniem przy stole, można się na takim kocu położyć i oddać błogiemu lenistwu. Sprawdzają się świetnie w letnie popołudnia jako miejsce do gier towarzyskich albo czytania ulubionych lektur.


Hamak
Hamak można spokojnie nazwać tekstylnym meblem. Musi być wygodny i trwały. Powinien delikatnie otulać nasze ciało i dawać nam poczucie bezpieczeństwa. Najlepsze do odpoczynku są dwuosobowe hamaki, które zapewniają dużo miejsca i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich członków rodziny. Bujać się w hamaku uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli.

All comments

Leave a Reply

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject