Poszewka włochacz Muss Futro 40x40  Żółty / Yellow
  • Poszewka włochacz Muss Futro 40x40  Żółty / Yellow
  • Poszewka włochacz Muss Futro 40x40  Żółty / Yellow

Poszewka włochacz Muss Futro 40x40 Żółty / Yellow

PLN13.78

Quantity
Produkt jest dostępny

 

 

 

POSZEWKA DEKORACYJNA

WŁOCHACZ FUTRO MUSS 40 x 40 cmPoznaj świetny pomysł na szybka metamorfozę wnętrza, kolekcja MUSS FUTRO firmy Domarex spełni tutaj swoje zadanie.  Produkt należy do gamy kolekcji puchatych poduszek wyróżniających się długim włosiem (4,5 cm), świetną puszystością i szeroką kolorystyką do wyboru.

Wykonany z pluszowej dzianiny/ Eko futra, swoją strukturą przypomina miękkie zabawki pluszowe. Doskonale układające się „lejące” włosie znajduje się po obu stronach poszewki.

Poszewka w rozmiarze 40x40 cm wykonana Wykonany z pluszowej dzianiny/ Eko futra, swoją strukturą przypomina miękkie zabawki pluszowe. Doskonale układające się „lejące” włosie znajduje się po obu stronach poszewki. Nie farbują i nie tracą kolorów.

Poszewki posiadają wszyty zamek błyskawiczny co pozwala na łatwą wymianę wkładu.

 

Rozmiar: 40x40 cm (+/- 5%)

Tkanina: włochacz 280g/m2 – pierwsza jakość, długi włos 4-5 cm

Producent / Importer: Domarex S.C.

Zapinanie: zamek błyskawiczny, ukryty

Zastosowanie: poszewka dekoracyjna, dekoracja do sypialni lub salonu, z wkładem stanowi dużą poduszkę, pomysł na niedrogi prezent.

 

Informujemy iż dołożyliśmy wszelkich starań aby zdjęcia odzwierciedlały towar idealnie, jednakże informujemy iż mogą wystąpić różnice w kolorze ze względu na różne konfiguracje monitorów.

 

Certyfikat: oeko standard-Tekstylia Godne Zaufania. Zbadane na substancje szkodliwe.
Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabarwionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

00128#012
260 Items
2018-11-10

Data sheet

Skład
100% Poliester
Materiał
Futro
Zapięcie
Ukryty zamek błyskawiczny
Kolor
Odcienie złota i żółtego
New product

You might also like