#BackToSchool – czyli Powrót do szkoły!

#BackToSchool – czyli Powrót do szkoły!

#BackToSchool – czyli Powrót do szkoły!

 

Ostatnie dni sierpnia to ciężki czas dla dzieci i młodzieży bowiem już za kilka dni zaczyna się szkoła! Wczesne wstawanie, obowiązki, prace domowe  - kto by za tym tęsknił? Aaa… Otóż okazuje się, że każdą ciężką sytuacje można zamienić w coś przyjemnego to tylko kwestia podejścia.

powrót do szkoły

http://bylondonay.com/2017/04/04/room-tour/

  Ostatnio wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym panuje nowa moda. Pod hashtagiem #BackToSchool na Instagramie i Facebooku chwalą się swoim wyposażeniem do szkoły – modne piórniki, plecaki, długopisy wszystko wygląda bajkowo. Popularność zdobywają też zdjęcia pokoi przygotowanych na powrót do szkoły – pięknie posprzątane biurko, poukładane książki i zeszyty, tematyczne akcesoria. Zbliżający się koniec wakacji z ich strony nie wygląda przerażająco, wręcz przeciwnie. Młodzi ludzie chcąc pokazać się z jak najlepszej strony w internecie są w stanie nawet zmienić podejście do szkoły i nauki.

  Na serwisach takich jak YouTube możemy znaleźć filmiki z serii „Back to School Room Tour” gdzie oprócz wyprawek strickte do szkoły młodzież chwali się wystrojem swoich pokoi. Wbrew wszelkim pozorom nastolatki potrafią pięknie udekorować swoje wnętrze, dobierają kolory, tematyczne przedmioty – zdjęcia też nie pozostawiają wiele do życzenia!

maxresdefault

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O9W8G_2nR6M

  Jak widać na zdjęciach, młodzież rzeczywiście zna się na rzeczy J Mamy nadzieję, że ten zapał nie zniknie zaraz po 1 września. Młodym blogerom i blogerkom oraz wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nauce – niech przyjemne łączy się z pożytecznym!

All comments

Leave a Reply

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć