Szeroki wybór – jaki koc wybrać dla siebie, czy tworzywa syntetyczne to zło konieczne?

Szeroki wybór – jaki koc wybrać dla siebie, czy tworzywa syntetyczne to zło konieczne?

Żyjemy w czasach, w których nie brakuje wszelkiego rodzaju towarów, a wręcz przeciwnie jest ich aż nadmiar przez co firmy siłują się jak mogą by pokonać konkurencję. Choć wstęp może nie zapowiada dalszej części artykułu to jest on całkowicie poświęconych kocom, a zawężając to pole w dzisiejszym artykule skupimy się na tych z włókien syntetycznych – posiadając szeroką kolekcję tych właśnie elementów wyposażenia czujemy się gotowi by podzielić się wiedzą z naszymi klientami.

Podobnie jak minęły wakacje i zaczął się rok szkolny, tak teraz każdy dzień przybliża nas do ponurych zimowych dni. Każdy dobrze wie jak ciężko rano wyskoczyć z ciepłego łóżka gdy za oknem śnieg, a na termometrze ujemne temperatury. Marzymy wtedy tylko o tym by z kubkiem ciepłej kawy zasiąść wygodnie przed telewizorem, okryć się ciepłym i miłym kocem, a następnie przezimować następne tygodnie. Niestety rzeczywistość bywa inna i choć rano trzeba wstać, narazić się na chłodek, tak wieczory mogą stać się naszym przyjemnym rytuałem, który umili nam tą specyficzną porę roku. Koce podobnie jak wszystkie tekstylia dostępne na rynku możemy podzielić ze względu na pochodzenie materiału, z którego są wykonane. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, w dzisiejszych czasach każdy znajdzie coś dla siebie. Producenci pędzą do przodu wychodząc naprzeciw swoim konsumentom. Jeśli jesteś zwolennikiem naturalnych materiałów masz do wyboru setki, tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy produktów w swoim zasięgu – wystarczy użyć tylko magicznego Google lub Allegro. My dzisiaj skupimy się bardziej na uświadamianiu naszych klientów czym jest mikrofibra, poliester i włókna sztuczne – skupimy się na ich wadach jak i zaletach. 

Dobre strony włókien sztucznych to przede wszystkim duża wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Koce wykonane z mikrofibry można prać bez obawy na to, że stracą kolory lub zniekształcą się czy też zmechacą. Włókna poliestrowe i poliamidowe to nic innego jak połączenie, które tworzy mikrofibre. Ich główną właściwością jest to, że są bardzo cienkie, o wiele cieńsze niż włókna naturalne – dzięki temu produkowane z nich koce są bardzo lekkie, a przy tym ciepłe, posiadające działanie izolacyjne. Mówiąc o plusach koców sztucznych, nie próbujemy przekonać naszych czytelników do tego, że koce naturalne są gorsze – ba! dla wielu z Was pewnie lepsze. Weźmy tylko pod uwagę to, że nie każdy może z nich korzystać. Są droższe i niekoniecznie odpowiedniejsze dla ALERGIKÓW. Wełna, angora – są to materiały bardzo alergenne. Inna strona medalu jest taka, że na świecie przybywa ludzi, których określa się mianem Wegan. Są to ludzie, którzy nie kupują żadnych produktów związanych ze zwierzętami, ani takich do których produkcji potrzebne są testy na nich. Nasza firma istnieje na rynku od 1982 roku. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą koców i innych tekstyliów domowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz liczne testy potwierdzające jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów to gwarancja tego, że wybraliście Państwo najlepiej. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i ufacie nam! Możecie być tego pewni, że Wasze zadowolenie to również nasza radość!

All comments

Leave a Reply

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć