Ubierz wnętrze w JESIEŃ!

Ubierz wnętrze w JESIEŃ!

Okres jesienny to czas wielu przemian. Oprócz spadku temperatury oraz zmiennej scenerii za oknem jest to idealna pora na modyfikacje naszych wnętrz. Kiedy pogoda nie sprzyja, dni są coraz krótsze, kiedy herbata to najlepszy przyjaciel, a łóżko nabrało mocy magnetycznego przyciągania – warto sięgnąć po wyjątkowe i funkcjonalne dekoracje.

W dzisiejszych czasach trudno być na bieżąco z modą. Zresztą nie wszystko co modne musi akurat odpowiadać naszym gustom. Biorąc pod uwagę to, że według statystyk konsumenci kierują się przede wszystkim swoimi upodobaniami, a dopiero w następnej kolejności modowymi hitami warto inwestować w różnorodny asortyment. Obecnie panuje również przekonanie, że wszystko może być gustowne jeśli całość kompozycji współgra ze sobą. Zatem dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę jesienno-zimowych produktów, w najmodniejszych kolorach sezonu (według Pantone).

 

Ten akapit chciałabym po części poświęcić naszym pracownikom. W firmie posiadamy grono naprawdę świetnych specjalistów z różnych dziedzin. To dzięki nim sprzedaż jest nie tylko pracą, ale również pasją i przyjemnością. Nasz dział hurtowy oraz detaliczny obsługiwany jest przez świetną komórkę graficzną. Nasza Pani grafik projektuje znaczą część produktów – jej piękne projekty zawsze trafiają w punkt jeśli chodzi o gust naszych klientów! Kolekcja jesienna to po części jej zasługa. Jeśli mi nie wierzycie to sami przekonajcie się przeglądając katalog „JESIEŃ” oraz pozostałe gdzie nie brakuje innych wyjątkowych produktów.

 

Kiedy już zachwaliłam naszą kadrę (mam nadzieję, że to doceniąJ) chciałabym wrócić do tematu przewodniego…

 Październik to wprowadzenie do zimy, listopad to już jej zapowiedź, a grudzień (teoretycznie) to czas białego puchu – przez jednych kochanego, a przez innych … mniej. Warto w tym czasie uzbroić się w ciepłe rzeczy – odzież oraz najlepszych towarzysz kanapowy czyli koc. Oczywiście nie może też zabraknąć gustownej narzuty na łóżko czy też na kanapę. Szczególnie popularna w tym okresie jest narzuta przypominająca futro – w końcu nie każdy posiada żywego futrzaka. W swojej ofercie posiadamy kilka takich m.in. Corona oraz Astoria. Są to narzuty bardzo dobrej jakości, które sprawdzą się w wielu wnętrzach. Jeśli chodzi o temat koców to jest to produkt, który jest naszym konikiem. Posiadamy liczne wzory, kolory, wielkości i struktury. Zakładka koce jest pełna różności – osobiście polecam LUXURY WOOL, ZIGGY i wiele innych.

Podsumowując…

Na jesienny klimat nie przechodzi się łatwo, ale mając w zanadrzu ciepłe i tematyczne akcesoria możemy sobie ten okres umilić. Kanapa, koc i herbata to jest nasz przepis na przetrwane.

Oczywiście najlepsze produkty znajdziecie na homello.pl !

All comments

Leave a Reply

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć