Dywanik mata Little Hippo 75x112cm - Zoo
  • Dywanik mata Little Hippo 75x112cm - Zoo

Dywanik mata Little Hippo 75x112cm - Zoo

32,44 zł

Ilość
Produkt jest dostępny

 

 

 

PRZENOŚNA MATA DO ZABAWY

LITTLE HIPPO ZOO

w rozmiarze 75 x 112 cm


Kolekcja LITTLE HIPPO to dywaniki dziecięce wyróżniające się modną kolorystyką i ciekawym wzornictwem. Będą stanowiły idealny dodatek designerskiego pokoju dziecięcego, ale także będzie fantastycznym urozmaiceniem zabawy malucha. Duża gama kolorystyczna oraz wiele wzorów materiału dają możliwość idealnego dopasowania dywanika do swojego wnętrza.

Produkt dostępny jest w rozmiarze 75x112cm. Wierzchnia warstwa została wykonana z wysokiej jakości poliestrowego materiału, na spodzie umieszczona jest antypoślizgowa guma, która zapobiega ewentualnemu przesuwaniu się. Specjalna technologia druku pozwala na niezwykle szczegółowe i wyjątkowe odwzorowanie szczegółów takich jak ulice, budynki, lampy a także zwierzęta. Nadruk na dywanie sprawia wrażenie 3D.

Wysoka jakość użytych materiałów, dokładność i solidność wykonania gwarantuje długotrwałość w użytkowaniu. Materiał jest odporny na plamy i łatwy w utrzymaniu czystości. Wielokrotne pranie nie obniża jakości produktu.

Producentem i kreatorem tego produktu jest firma Domarex, która od lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem tekstyliów domowych. Mata to idealny pomysł na prezent, który urozmaici codzienną zabawę.

 

Rozmiar: 75x112 cm (+/- 3%)

Materiał wierzchni: poliester

Spód: guma antypoślizgowa

Skład: 100% POLIESTER

Opakowanie: rolowane

Producent / Importer: Domarex S.C.

Jakość: Jakość pierwsza

Informujemy iż dołożyliśmy wszelkich starań aby zdjęcia odzwierciedlały towar idealnie, jednakże informujemy iż mogą wystąpić różnice w kolorze ze względu na różne konfiguracje monitorów.

Certyfikat: oeko standard-Tekstylia Godne Zaufania. Zbadane na substancje szkodliwe.
Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabarwionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Sposób użytkowania:

  • zalecana max temp. prania 30oC
  • suszyć z dala od bezpośrednich źródeł ciepła
  • nie suszyć bezpośrednio na słońcu
  • nie suszyć w suszarce kondensacyjnej
  • nie prasować 
  • nie wybielać

 

 

00057#004
198 Przedmioty
2018-11-10

Opis

Skład
100% Poliester
Materiał
Poliester
Nowy produkt

Zobacz także